İnternet Reklamcılığı Hizmeti

Matbaa kokulu hoş gazete yapraklarından günümüze gelene kadarki süreçte reklamcılık anlayışı iyiden iyiye değişti. Cep telefonu ve kol saati gibi reklamcılık da teknolojiye uyum sağlayan bir varyasyon üretmek zorunda kaldı. Bu noktada ortaya çıkan internet reklamcılığı kavramı, daha az uğraşla daha büyük bir kitleye ulaşmak için ideal bir yol olarak dikkat çekiyor. Epitelyum olarak müşterilerimizin kâr marjını artıracak en iyi tanıtım ve reklam adımlarını ustaca atmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

İnternet Reklamcılığı Nedir?

İnternet Reklamcılığı, teknoloji ile bağdaştırılarak geliştirilmiş reklamcılık türlerinden biridir. Yazılı veya görsel medya ile uygulanan reklamlar ile aynı amaca sahip olsa da izlediği yol itibariyle biraz farklılık gösterebilir. Yazılı reklam hedef kitlede oluşturmak istenilen algı için sözel ikna yöntemlerini ön plana çıkarırken internet reklamcılığında hedef kitleye ulaşmak oldukça kolaydır. Günümüzde internet kullanımının geldiği nokta göz önünde bulundurulduğunda televizyondan daha önemli bir hal almaya başladığını kestirmek güç değildir. İnternet Reklamcılığı gazete, radyo veya televizyon reklamları ile kıyaslandığında aradaki fark bariz bir şekilde belli oluyor. Epitelyum olarak bu farkı müşterilerimizle tanıştırmak ve markaların gelişiminde rol oynamak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Bu reklam yöntemi diğer reklam yöntemlerine göre hem ölçülebilir olması hem de düşük bütçeyle daha fazla kitlelere ulaşabilmesi hasebiyle oldukça popüler bir hal aldı. Bilgiye ulaşmanın ansiklopedilerden daha hızlı yolu varsa o da internettir. Bu kadar hızlı bilgi alışverişinin olduğu bir pazarda reklam fikirlerinizi hayata geçirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Dünya üzerinde merak edilen herhangi bir konuda binlerce sonuç bulabileceğiniz internetin etkin kullanımı ile az maliyet – çok kazanç hayalini gerçeğe dönüştürmek için sihirli değneğe ihtiyaç duymayacaksınız. Profesyonel ekibimizle yürüttüğümüz internet reklamcılığı çalışması özenle yürütülen bir çalışmadır ve markaların hedeflerini her zaman en üst seviyede tutar. İnternet Reklamcılığı verimli ve doğru kanallar aracılığı ile organize çalışmalar yürütüldüğünde hedef kitlenize ürün veya hizmetlerinizi en akılda kalıcı haliyle tanıtmanızı sağlayabilecek bir reklamcılık çeşididir. Günümüzde İnternet Reklamcılığı genellikle markaların bazen satışlarını arttırma, bazen de kurumsal kimlik ve stilini yansıtma amacıyla başvurduğu bir pazardır. İnternet Reklamcılığı, bir firmanın Pazarlama Stratejilerine sadık kalarak yürütülen stratejik reklam programlarıdır. Bu reklam türünde en önemli etken, tanıtılan ürün ya da hizmetin kitleye doğru zamanda iletilmesidir. Tüm detayları ile reklam politikası oluşturarak profesyonel bir ekibe emanet edeceğiniz ürün ya da marka prestijiniz popülaritesi artmış bir şekilde geri dönecektir. Epitelyum ile firmanızın kendisini ve ürünlerini tanıtarak potansiyel müşterileriniz ile iletişim sağlamanız kısa vadede gerçekleştirilecek bir hedef olabilir.

İnternet reklamcılığı çeşitleri

Tüm bu amaçlara hizmet eden internet reklamcılığının farklı yöntemleri bulunuyor. Bunların başında gelen yöntem ise web sitesi aracıdır. Bir web sitesi aracılığı ile markanın vermek istediği mesajı en net işitsel yahut görsel materyallerle sunması oldukça kolaydır. Bir diğer yöntem ise arama motorlarıdır. Dünyada milyarlarca insan her gün ‘Köpeğim neden kakasını yapmıyor?’ gibi milyarlarca soruyu arama motorlarına soruyor. Bu genişlikte bir pazarı fırsata çevirmek de Epitelyum ekibinin uzmanlık alanıdır. Arama motorları bu istatistikler dikkate alındığında iyi bir organik ziyaretçi trafiği demektir ve buda marka ve ürünlerinizin daha geniş kitlelere ulaşması anlamına gelir. İnternet reklamcılığının en çok tercih edilen yöntemlerinden biri olan arama motoru reklamcılığı ile doğru anahtarları kullanarak birkaç dakika içerisinde binlerce insana ulaşmak hayal değil. İşini iyi bilen bir ekiple, internetin evrensel etkileşimine katılarak tanıtımınızı yapmanız bir elmayı soymaktan daha kolay olabilir.

İnternet Reklam Banner Dağıtımı

Çok eski bir tarihi olan reklamcılık günümüzde teknolojinin de desteği ile daha pratik ve verimli bir hal aldı. Örneğin ‘yazıyor yazıyor’ diye bağırarak sokakları gezen gazete satıcısı çocukların yerini son dakika haber siteleri, kapı kapı afiş dağıtan sırt çantalı amcaların yerini ise banner dağıtımı aldı. Mazide kalan eski yöntemlere sadık kalarak geliştirdiğimiz teknolojik alt yapı ile İnternet reklamcılığını olabildiğince verimli ve uygulanabilir hale getirmeye çalışıyoruz. Bunu yaparken dikkat ettiğimiz bir diğer konu da internet reklamcılığının aynı zamanda daha ekonomik olması.

Takipçi sayısı milyonları bulan web sitelerine, eski tabiri ile ‘afiş’ asarak marka ya da ürününüzü tanıtmanız oldukça faydalı bir geri dönüş sağlar. Birkaç dakika içinde milyonlarca insana ulaşmak bundan 20 yıl önce hayal bile edilemeyecek bir reklam yöntemiyken günümüzde banner dağıtımı ile oldukça kolay. Epitelyum Group bünyesinde oluşturulan ortak reklam ve pazarlama ağında katılımcılar hedef kitlelerinin sık ziyaret ettiği web sitelerinde kendi reklamlarının yayınlanmasını sağlayarak ürün ve hizmet tanıtımını gerçekleştirebilir. Güvenli ve sistematik bir şekilde oluşturulan bu ağ, karşılıklı çıkar ilişkisi kapsamında herkesin ortak kazancı ile sonuçlanan bir ticaret deneyimidir. Ücret karşılığında banner dağıtımı sağlanır ve elde edilen reklam potansiyeli ile reklam veren daha çok kazanç elde eder. Bu döngü içerisinde Epitelyum Group reklam ağına dahil olan herkes aynı anda kazanç elde etmeye devam eder.

Üst düzey iletişim ile sağlanan bu ağ kapsamında önemli olan söz konusu ürün, hizmet ya da markanın hedef kitle seçimidir. Reklam verilmek istenen web sitesinin ziyaretçi profili iyi analiz edilerek reklamların görsel dizaynları da buna göre yapılmalı, hedefe nokta atışı ile tanıtım gerçekleştirilmelidir. Bu noktada devreye giren Epitelyum Group reklam uzmanlarının aracılık ve danışmanlık hizmetleri ile internet reklamcılığı girişiminden maksimum fayda sağlamanız mümkündür. Analiz ekibi tarafından ziyaretçi trafiği ve profili belirlenen web siteleri, aynı doğrultuda ihtiyaç sahibi reklam verenlerle bir araya getirilerek iki tarafın da kazandığı bir reklam anlaşması ile sonuçlandırılır. Bir yandan ürün ya da hizmet tanıtımı yapılırken diğer yandan web sitelerine reklam geliri elde edilir. Epitelyum ailesinde herkesin kazanç sağlaması için geliştirilen sistem gereği söz konusu döngü kazanç potansiyeli arttıkça devam eder.

İnternet reklam banner dağıtımı ile marka veya ürünü en iyi şekilde anlatan, dikkat çekici ve akılda kalıcı görseller ile milyonlarca insana birkaç dakika içinde ulaşabilirsiniz. İnternetin etkin kullanımı giderek yaygınlaşan bir hal alırken minimum emek ve bütçe ile maksimum fayda sağlamak Epitelyum ailesine üye olmanın sağladığı avantajlardan sadece birisidir. Reklam ağı projesi kapsamında verilen bu hizmet ile iştiraklerden her iki tarafın da kazanç sağlaması tek hedeftir. Reklamın verimli bir şekilde yürütülmesi ile elde edilecek kazanç yuvarlanan kar tanesi gibi bir etki yaratır ve reklam arttıkça kazanç artar. Daha çok kazanan markalar ise daha fazla reklam bütçeleri ile kazanmaya ve kazandırmaya devam ederler. Genel çalışma prensibi karşılıklı fayda olan Epitelyum hizmetlerinden banner dağıtımı hizmeti internet reklamcılığı ile kazancını artırmak isteyen firmaların sıklıkla tercih ettiği bir yöntemdir.

İnternet pazarında yeni olan marka ve firmaların da pazara etkili bir giriş yaparak sıkı sıkıya tutunmaları için banner dağıtımı oldukça önemlidir. Marka aşinalığı, ürün tercih edilirlik düzeyinin artırılması, akılda kalıcılık ve müşterine güven oluşturmak kaliteli bir reklam politikası ile mümkündür. Yılların verdiği deneyim ile reklam dünyasında lokomotif görevi gören Epitelyum Group, alanında uzman ekibi ve teknik altyapısı ile farklı sektörleri bir araya getiren büyük bir çatı görevi görmektedir. Sunulan bu hizmet ile kazanç elde etme istatistiği oldukça yüksek olduğundan hem kısa vadede yüksek ivme yakalama hem de uzun vadede istikrarlı bir kazanç grafiği oluşturma amacı taşıyan markaların ortak tercihi, banner dağıtımı yoluyla internet reklamcılığından faydalanmaktır.

Yerinde ve zamanında uygulanan banner dağıtımı ile arz – talep eğrisini iyi analiz eden reklam uzmanları markanızın veya ürününüzün talep edilebileceği ziyaretçi potansiyeline, uygun dil ve görsel üslup ile tasarlanan bannerleri ulaştırmak için çalışır. Türkçe karşılığı afiş olan banner ile akılda kalan ve hatırlanan bir marka olmak günümüzde global firmaların politika haline getirdiği standart bir uygulamadır. Sıcak yaz günlerinde soğuk meşrubat bannerları ve kış aylarında sunulacak olan hazır çorba afişleri bu analizin yerinde yapılmasının ne kadar fayda sağladığını açıkça göstermektedir. Siz de İnternet reklam banner dağıtımı hakkında detaylı bilgi almak ve sistem işleyişini görmek için Epitelyum Group reklam uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Banner reklamcılığı nedir?

İnternet Reklamcılığı etkileşim alanlarından biri de e-mail reklamcılığıdır. Günümüzde etkin kullanılmadığı zamanlarda spam filtrelerine takılsa da profesyonelce hazırlanmış bir bülteni mail kutularında gören insanlar bu marka ya da ürünleri incelemekten hiç çekinmiyorlar. Yapılan araştırmalar mail reklamcılığında en önemli kriterlerin görsel ve başlık olduğu yönünde ortak bir karara sahip. Dikkat çekici bir başlık ve karmaşık olmayan bir görsel ile ürün ya da hizmetinizi hedef kitleye zahmetsiz bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Kısa sürede büyük işler başarabileceğiniz bir diğer internet reklamcılığı kanalı ise banner reklamcılığıdır. Bu reklamcılık seçeneği de ciddi ziyaretçi sayısı olan internet sitelerinde ücret karşılığı reklam bulundurma olarak tanımlanabilir. Ancak sağladığı fayda tanımı kadar kısa değildir. Hedef kitlenin aritmetik ortalamasını ve rastlanma sıklığını iyi hesaplayan bir ekip ile birkaç dakikada binlerce kişiye ulaşan ürün ve marka tanıtımı yapmanız mümkündür. Tüm bu araçları etkin bir şekilde kullanarak hedef noktaya ulaşmayı kendine amaç edinen Epitelyum İnternet Reklamcılığı hizmeti tam size göre.

İnternet Reklamcılığı Kursları

20. yüzyılın en büyük icadı nedir? diye sorulacak olsa birçoğumuzun ortak cevabı internet olacaktır. Dünyada ekonomi, sağlık, eğitim, ulaşım ve eğlence sektörleri de dahil olmak üzere tüm yaşam kriterleri internet tabanıyla yürütülürken reklamcılığın internet yüzüne aşina olmak da büyük önem arz ediyor. Bu misyonla yola çıkan Epitelyum Group kullanıcılarına internet reklamcılığının altın anahtarını sunmak için kolları sıvadı. İnternet reklamcılığı kursları ile siz de profesyonel bir Seo uzmanı olabilirsiniz.

İnternetin farklı kanallarını kullanarak hedef kitleye daha etkili bir şekilde ulaşmak için internet reklamcılığının bazı püf noktalarını bilmek gerekiyor. Profesyonel bir ekiple yürütülen bu reklamcılık çalışmalarını kendi kabuğundan dışarı çıkararak ‘Bana balık verme, balık tutmayı öğret’ diyen müşterilerimize internet reklamcılığı kursları ile hitap ediyoruz. Bu kurslarda ortak amaç her bir kullanıcının internette etkin olarak marka yahut ürün tanıtımı yapabilmesi için gerekli vasfa sahip olmasını sağlamak. Etkili ve öğrenme garantili eğitimlerimizin sonunda internet üzerinden milyonlarca kişiye hitap eden etkili reklamları yöneterek markanızı dünya standartlarına çıkarma noktasında tüm operasyonu kendiniz yönetebilirsiniz. Günümüzde bir meslek dalı olan internet reklamcılığı ile ekonomi dünyasında elinizi biraz daha güçlendirmek için Epitelyum Group internet reklamcılığı kurslarına katılmanız yeterli. Bu kurslar süresince alanında bir numara olan reklam uzmanları ile birebir iletişimde olarak kesin öğrenme ve sonuç alma garantisiyle gücünüze güç katacaksınız.

İnterneti kullanarak etkili bir şekilde reklam operasyonları yürütmek, bazı temel bilgilere sahip olarak bu bilgileri etkili ve zamanında kullanmakla mümkündür. Tanıtımını yapacağınız ürün ya da hizmetin hedef kitlesini belirleme noktasında ve sonrasında seçeceğiniz reklam yönteminde, öğreneceğiniz bilgilere ihtiyaç duyacaksınız. Bir günde milyarlarca insan tarafından kullanılan internet ile oluşan sanal pazarın büyüklüğü sizin kâr marjınızı da artırarak globalleşme noktasında amaçlarınıza bir adım daha yaklaşmanızı sağlayacak. İster kendi markanızın isterse farklı marka ve ürünlerin tanıtımını yapmak size kalmış. Biz size internet reklamcılığının altın kurallarını ve yapılması ya da yapılmaması gerekenleri sunuyoruz. Bu kurslara katılabilecek ortak grup sıralandığında reklam ajansları ve bu ajansların internet departmanları ön sırada yer almaktadır. Daha sonra web sitesi sahipleri ve seo uzmanları da internet reklamcılığı kursu ile becerilerine beceri katabilirler.

Bu kurs aracılığı ile hedef kitleye ulaşımı etkin olarak kullanabilecek diğer bir grup ise internet reklamcısı olarak ek gelir elde etmek isteyenlerdir. Yeni bir meslek dalı olan ve geleceğin parlayan yıldızı olarak görülen internet reklamcılığı ile ciddi gelir elde etmek hayal değil. Bilginin başarıya giden altın anahtar olduğu günümüzde, size internet reklamcılığı hakkında başka yerde bulamayacağınız profesyonel bilgiler sunuyoruz. Sosyal medyanın kapasitesini fark ederek etkin kullanım ile tanıtım yapmak isteyenler de internet reklamcılığı kursları ile rakiplerinden bir adım öne geçecek. Firmaların satış ve pazarlama departmanları da reklam yönetimini internet reklamcılığı yönünde geliştirmek için bu kurslardan faydalanabilir. Sizlere kurs süresi boyunca online dijital pazarlama iletişimi, online marka oluşturma ve konumlandırma, kurumsal web sitesi tasarım yöntemleri, video reklamcılığı ve arama motorları ile ilgili püf noktalar ile daha birçok internet reklamcılığı kriterlerini aktaracağımız kurslar katılımcıların uygun oldukları saat aralıkları hesaplanarak planlanmaktadır.

Çok yoğun bir tempoda çalışanların bile kolaylıkla uyum sağlayabilecekleri esnek kurs saatleri ile internet reklamcılığı kavramına hakim olacak, dijital pazarlama tekniklerini nasıl uygulayacağınızı anlayacaksınız. Stratejinin hayatın her alanında olduğu gibi reklamcılık alanında da oldukça önemli olduğu gerçeği göz önünde bulundurulunca kurs süresi boyunca size aktarılan strateji geliştirme teknikleri hayati önem taşımaktadır. Kurs içeriğinde bulunan SEO kursu ve internet reklamcılığı pratikleri ile işinde uzman bir reklam yönetmeni olacaksınız. Türkiye’nin önde gelen reklam eğitmenleri ile % 100 öğrenme garantili kurslarımız sayesinde mesleki uzmanlık kazanarak iş hayatında profesyonel bir adım atmanız oldukça kolay. Epitelyum Group kalite anlayışı ile hazırlanan kurs süreci, katılımcıların farklı pazarlardan geldikleri hesaplanarak genele yayılan bir eğitim anlayışına sahiptir. Bu kurs süresinde kendi alanınızla ilgili birçok püf noktayı görerek uygulama becerisi elde edeceksiniz.

Siz de internet reklamcılığı kursları ile iş hayatında etkili reklam ve pazarlama taktikleri geliştiren bir uzman olmak için kurs detaylarını inceleyerek Epitelyum Group iletişim bürosu ile irtibat kurabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular için cevap bulabileceğiniz bu sayfada reklam dünyasına büyük ve ciddi bir adım atacağınız internet reklamcılığı kursu ve dijital pazarlama hakkında profesyonel bilgiler bulabilirsiniz.